• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • nowy.jpg
Po godzinach

Nasza działalność to nie tylko projekty i inwestycje. Staramy się wykorzystywać nasze możliwości dla dobra innych, pomagamy tym którzy najbardziej tego potrzebują. Od lat pomagamy dla UNICEF, WOSP oraz innych potrzeujących.

 

wosp

Rok 2017. Podczas XXV Finału jak co roku byliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jak co roku aby pomóc uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej licytacji Złotych Kart Telefonicznych - i oczywiście udało się :) - zdobyliśmy ZŁOTĄ KARTĘ WOSP Nr 10. Cieszymy się, że możemy pomóc. 

 

Rok 2016. Podczas XXIV Finału po raz kolejny byliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jak co roku aby pomóc uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej licytacji Złotych Kart Telefonicznych - i udało się :) - zdobyliśmy ZŁOTĄ KARTĘ WOSP Nr 09. Cieszymy się, że możemy pomóc. 

 

Rok 2015. Podczas XXIII Finału po raz kolejny byliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jak co roku aby pomóc uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej licytacji Złotych Kart Telefonicznych - i udało się :) - zdobyliśmy ZŁOTĄ KARTĘ WOSP Nr 10. Cieszymy się, że możemy pomóc. 

 

Rok 2014. Podczas XXII Finału po raz kolejny byliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jak co roku aby pomóc uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej licytacji Złotych Kart Telefonicznych - i udało się :) - zdobyliśmy ZŁOTĄ KARTĘ WOSP Nr 10. Cieszymy się, że możemy pomóc. 

 

Rok 2013. Podczas XXI Finału po raz kolejny byliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem aby pomóc najmniejszym i najsłabszym uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej licytacji Złotych Kart Telefonicznych - po raz kolejny udało się :) - zdobyliśmy ZŁOTĄ KARTĘ WOSP Nr 11. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

 

Rok 2012. Podczas XX Finału po raz szósty byliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem aby pomóc najmniejszym i najsłabszym i ich mamom uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej licytacji Złotych Kart Telefonicznych - po raz kolejny udało się :) - zdobyliśmy ZŁOTĄ KARTĘ WOSP Nr 21. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

 

Rok 2011. Podczas XIX Finału jak zawsze byliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem aby pomóc najmniejszym i najsłabszym uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej licytacji Złotych Kart Telefonicznych - po raz kolejny udało się :) - zdobyliśmy ZŁOTĄ KARTĘ WOSP Nr 11. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

 

Rok 2010. W styczniu 2010 roku jak zawsze byliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy podczas XVIII Finału WOSP. Tym razem aby pomóc najmniejszym i najsłabszym uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej licytacji Złotych Kart Telefonicznych - po raz kolejny udało się :) - zdobyliśmy ZŁOTĄ KARTĘ WOSP Nr 15. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

 

Rok 2009. Po raz trzeci gramy z WOSP. W styczniu 2009 roku kolejny raz byliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy podczas XVIII Finału WOSP. Tym razem aby pomóc najmniejszym i najsłabszym uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej licytacji Złotych Kart Telefonicznych - udało się - zdobyliśmy ZŁOTĄ KARTĘ WOSP Nr 22. Jak zawsze cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

 

Rok 2008. Jak rok temu w styczniu 2008 roku byliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy podczas XVI Finału WOSP. Tym razem aby pomóc najmniejszym i najsłabszym uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej licytacji Złotych Kart Telefonicznych - udało się - zdobyliśmy ZŁOTĄ KARTĘ WOSP Nr 26. Jak zawsze cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

 

Rok 2007. W styczniu 2007 roku w ramach XV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało nam się wylicytować w licytacji zorganizowanej na antenie Radia Olsztyn Złote Serduszko z Nr 3. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

Nasi Partnerzy
  • 4.png
  • 1.png
  • 2.png
  • 3.png

Polityka Prywatności i cookies. Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oraz wciśnięcie przycisku "Zrozumiałem" oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem