• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • nowy.jpg
Kontakt

Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 89 532 46 00

NIP: 739-339-30-39
Regon: 519598719
KRS: 0000195765

Konto Alior Bank S.A.
02 2490 0005 0000 4500 7228 9204

Formularz kontaktowy
Wyślij e-mail

Kontakt bezpośredni

Sekretariat

89 532 46 00

biuro@cdef.pl

Karolina Cichowska

Arleta Foss

89 532 46 01

 
Monika Węglarz monika@cdef.pl
Joanna Niedzielska joanna@cdef.pl

Hanna Łapińska

 
Ewa Bejnar  dns@cdef.pl

Agata Borkowska

89 532 46 02

agata@cdef.pl

Sylwia Borowska

sylwia@cdef.pl

Barbara Błażewicz barbara@cdef.pl

Agata Kulik

89 532 46 04

 

Natalia Wiśniewska

natalia@cdef.pl

Elżbieta Lendo

89 532 46 05

ela@cdef.pl

Katarzyna Giers

kasia@cdef.pl

Marek Jaroszewski

89 532 46 06

marek@cdef.pl

Joanna Gałecka

 

Aneta Czyż

89 532 46 07

 
Jolanta Wierzbicka jolantawierzbicka@cdef.pl
Monika Szaj  monikaszaj@cdef.pl
   

Dorota Łosko

89 532 46 03

dorota@cdef.pl

Piotr Lendo

piotr@cdef.pl

FAX

89 532 46 10

----

Dodatkowo:

89 527 99 33

----

Sekretariat / fax po godz. 16.00

Nasi Partnerzy
  • 1.png
  • 4.png
  • 3.png
  • 2.png
Adres
ul. M. Zientary
Malewskiej 20 B,
10-302 Olsztyn