• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • nowy.jpg
Kontakt

Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 89 532 46 00

NIP: 739-339-30-39


Regon: 519598719


KRS: 0000195765


Konto WBS Jonkowo 


35 8857 0002 3001 0100 2554 0001


ZGODA


Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) używając formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi i późniejszego kontaktu.


> Polityka Prywatności <


Formularz kontaktowy
Wyślij e-mail

Kontakt bezpośredni

Sekretariat

89 532 46 00

biuro@cdef.pl

Justyna Skrodzka

Arleta Foss

89 532 46 01

 
Monika Węglarz monika@cdef.pl
Joanna Niedzielska joanna@cdef.pl

Hanna Łapińska

   

Agata Borkowska

89 532 46 02

agata@cdef.pl

Ewa Bejnar

89 532 46 12

dns@cdef.pl

Barbara Błażewicz barbara@cdef.pl

Agata Kulik

89 532 46 04

 

Natalia Wiśniewska

natalia@cdef.pl

Elżbieta Lendo

89 532 46 05

ela@cdef.pl

Katarzyna Giers

kasia@cdef.pl

Marek Jaroszewski

89 532 46 06

marek@cdef.pl

Joanna Gałecka

 

Aneta Czyż

89 532 46 07

 
Monika Szaj  monikaszaj@cdef.pl

Dorota Łosko

89 532 46 03

dorota@cdef.pl

Piotr Lendo

piotr@cdef.pl

FAX

89 532 46 10

----

Dodatkowo:

89 527 99 33

----

Sekretariat / fax po godz. 16.00

Nasi Partnerzy
  • 1.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 2.png

Polityka Prywatności i cookies. Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oraz wciśnięcie przycisku "Zrozumiałem" oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem