• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • nowy.jpg

Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego w Olsztynie to działająca od początku 2004 roku i dynamicznie rozwijająca się spółką doradczą. Specjalizujemy się we wspieraniu Przedsiębiorstw i Instytucji w procesie ubiegania się o zewnętrzne źródła finansowanie inwestycji w tym głównie; dotacji, kredytów inwestycyjnych oraz w zarządzaniu projektami realizowanymi przy wsparciu finansowania zewnętrznego, w tym głównie ze środków UE.

 

Zajmujemy się przygotowywaniem i realizacją projektów od początku do końca, czyli od rozpoznania możliwości pozyskania środków, przygotowania niezbędnych dokumentów aplikacyjnych celem pozyskania finansowania z programów dotacyjnych i/lub kredytów inwestycyjnych lub pomostowych poprzez obsługę inwestycyjną do rozliczenia końcowego.

 

Oferujemy pełny zakres usług finansowo - księgowych (PIT, CIT, VAT, ZUS), od prowadzenia ksiąg rachunkowych, przygotowywania planów finansowych, sprawozdań dla banków i GUS po rozliczenia dotacji włącznie.

 

Z radością informujemy, że w ramach oceny skuteczności niemal 100 firm doradztwa europejskiego w Polsce organizowanych przez dwumiesięcznik Fundusze Europejskie oraz wydawnictwo Euro Ekspert CDEF zajęło następujące pozycje: 1 MIEJSCE w kategorii Regionalne Programy Operacyjne - LIDERZY WOJEWÓDZTW - Województwo Warmińsko-Mazurskie. W klasyfikacjach za lata 2007-2013 znajdowaliśmy się wielokrotnie w pierwszej 10 najskuteczniejszych firm doradztwa europejskiego w Polsce.

 

W konkursu TOP MAZUR realizowanego przez OSB w Olsztynie wspólnie z Fundacją Rozwoju Michelin pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, zdobyło wyróżnienie w kategorii USŁUGA: za Kompleksową obsługę inwestycyjno-finansową projektów finansowanych ze środków UE.

 

Realizacja misji opiera się na rzetelności, terminowości oraz systematyczności dostarczania skutecznych rozwiązań, budujących zaufanie, które jest podstawą długotrwałej więzi z Klientem. Dbamy o naszych klientów.

 

Znamy troski i problemy beneficjentów, jesteśmy jednym z nich.

 

Prowadzimy indywidualne doradztwo i szkolenia dla jednostek samorządu terytorialnego, firm i organizacji pozarządowych. Przygotowaliśmy strategie dla gmin, które planują długofalową współpracę z programami europejskimi. Wiemy jak je wykorzystać z pożytkiem dla naszych Klientów.

 

Przewaga CDEF tkwi w naszej elastyczności oraz w partnerskim i twórczym podejściu do projektów naszych Klientów. Staramy się, by każdy z powierzonych nam projektów zakończył się sukcesem. W końcu jest to także nasz sukces!

Nasi Partnerzy
  • 4.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 1.png

 

Polityka Prywatności i cookies. Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oraz wciśnięcie przycisku "Zrozumiałem" oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem